Profesjonalny druk książek – wybierz JKB Print

Otwarta ksiązka na stole.

Artykuł sponsorowany.

Jeśli szukasz drukarni, aby wydać książkę, warto zwrócić uwagę na ofertę JKB Print. Dlaczego? Przemawia za tym wiele czynników, a jednym z głównych jest to, że druk książek w tej drukarni to proces, który zapewni każdej książce wysoką jakość oraz będzie bardzo ekonomicznym rozwiązaniem!

Zaufaj ekspertom w druku książek!

Za JKB Print stoi wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu druk książek nie ma dla tej drukarni żadnych tajemnic. Przez lata swej działalności drukowała setki różnego rodzaju wydawnictw, mających odmienne specyfikacje. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego może zaoferować druk książek z samym tekstem, z tekstem i kolorowymi lub czarno-białymi ilustracjami, okładką ze skrzydełkami lub bez, a także z jedno- lub dwustronnie drukowaną okładką.

Każdy Klient ma również do dyspozycji z szeroki wybór formatów, w jakich może zlecić druk książki. Nie stanową problemu albumy w rozmiarze A4, a także książki i wydawnictwa w mniejszych formatach. Kolejnym ważnym elementem jest papier, na jakim nastąpi druk. Również w tym aspekcie JKB Print oferuje bardzo szeroki wybór – od kremowego Creamy 70 g vol. 2.0, dzięki któremu czytanie mniej męczy wzrok, po błyszczącą kredę, która doskonale nadaje się do publikacji mających wiele grafik i zdjęć, jak np. albumy czy przewodniki. Dzięki takim możliwościom bez problemu znajdziesz rodzaj papieru, który najbardziej pasować będzie do charakteru szykowanego wydawnictwa.

Drukarnia może zaoferować także dodatkowe rozwiązania, które znacząco wpłyną na końcową estetykę książki. Jednym z nich jest foliowanie okładki. Wykorzystuje się do tego niezwykle cienką warstwę folii, naklejaną na okładkę za pomocą przeźroczystej warstwy kleju. Pozwala to na zabezpieczenie okładki zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi (na przykład zachlapaniem), jak i blaknięciem kolorów. Zalecane jest to zwłaszcza przy okładkach mających intensywne barwy lub gdzie dominuje głęboka czerń. Można także sprawić, aby tytuł książki – lub nazwisko autora – łatwiej wpadało w oko, dodając na niego lakier UV.

Profesjonalny druk w przystępnej cenie

Jeśli myślisz o druku książki, możesz w dowolnej chwili sprawdzić, jakie będzie koszt. Na stronie wydawnictwa JKB Print został umieszczony specjalny kalkulator. Pozwala na dokonanie wyceny za druk książek w podanym przez Ciebie nakładzie oraz z parametrami specyfikacji, jakie wybierzesz. Sprawdź już dzisiaj, ile będzie kosztować wydruk Twojej książki – dzięki atrakcyjnym stawkom w JKB Print może być to koszt tańszy, niż podejrzewasz!