Dystrybutor wody dla firm – kupić, czy wynająć?

Kobieta pije wodę z dystrybutora w firmie

Artykuł sponsorowany.

Prowadzisz działalność gospodarczą? Trzeba przyznać, że jest to naprawdę trudna sztuka, która wymaga obszernej wiedzy i pewnych umiejętności. Przedsiębiorcy muszą w końcu myśleć i pamiętać o wielu rzeczach jednocześnie – pozwalających im zarówno pozyskiwać nowych klientów, realizować zamówienia obecnych konsumentów i dodatkowo zoptymalizować koszty związane z działalnością zarobkową. Kolejny aspekt to spełnienie potrzeb pracowników – np. udostępniając im nieograniczone źródło wody pitnej.

Sprawdź zatem możliwości, które oferuje firma Culligan i zobacz, kiedy lepiej kupić dystrybutory wody dla firm oraz w których momentach lepiej postawić na wynajem.

Kupno dystrybutora wody – rozwiązanie dla zdecydowanych

Zakup dystrybutora to naprawdę poważna inwestycja – zwłaszcza gdy chodzi o naprawdę nowoczesne konstrukcje o dużej funkcjonalności. Jeśli jednak masz pewność, że jest to rozwiązanie, które perfekcyjnie sprawdzi się w strukturach Twojej firmy (ponieważ standardowe dystrybutory nie są już wystarczające efektywne i wymagają zbyt częstych zmian butli), bez wątpienia warto zainwestować tego typu urządzenia.

Trzeba jednak przyznać, że zakup dystrybutora na wyłączność jest kosztowny i nie każda firma może pozwolić sobie na tego typu transakcję – nawet w formie wieloletniego leasingu. Czy warto zatem w takich chwilach wynajmować go na warunkach producentów i dystrybutorów?

Czy warto wynająć dystrybutor wody dla firm?

Firmy odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję dystrybutorów wody dla firm, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nowoczesne konstrukcje nie należą do najtańszych – co może być zbyt dużym obciążeniem dla budżetu przedsiębiorstwa o małej lub średniej wielkości. Wprowadzają oni zatem bardzo atrakcyjne warunki wynajmu.

Biorąc pod uwagę, że koszt miesięczny jest wtedy dużo niższy, przedsiębiorcy nie odczuwają tak dużego obciążenia, a dodatkowo nie są oni niczym zobowiązani – w każdej chwili zgodnie z umową mogą ją rozwiązać (w zależności od ustaleń i zapisów w dokumentacji). Do tego firma Culligan zapewnia kompleksowe wsparcie serwisowe, które wliczone jest już w cenę dystrybutora. W przypadku zakupu, każdy przegląd lub serwis (oczywiście poza warunkami gwarancji) jest płatny.

Jeśli w powyższym materiale nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania i w dalszym ciągu masz wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z możliwości kontaktu z firmą Culligan. Eksperci udzielą Ci niezbędnego wsparcia, dzięki któremu podjęcie ostatecznej decyzji powinno stać się wyłącznie formalnością.